Şair ve Yazar Afişleri

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Yazar Afişleri
Genel Özellikleri: 50 cm x 70 cm boyutunda  350 gr. lüks parlak kuşe kağıt baskılı Sadece bu çalışma için özel olarak çizilmiş yazar portreleri Yüksek baskı kalitesi Toplam iki afiş İki Afişte toplam 8 yazar Yazarların edebi yönü Eserlerinden örnekler... NOT: Bu ürünlerde plastik ya da metal çıta bulunmamaktadır. İsterseniz a..
8.00TL
KDVsiz: 6.78TL
Şair Afişleri
Genel Özellikleri: 50 cm x 70 cm boyutunda 350 gr. lüks parlak kuşe kağıt baskılı Sadece bu çalışma için özel olarak çizilmiş şair portreleri Yüksek baskı kalitesi Toplam iki afiş 8 şair Şairlerin kısa hayatları Bilinen birer şiirleri NOT: Bu ürünlerde plastik ya da metal çıta bulunmamaktadır. İsterseniz ana menüdeki çıtalar sekme..
8.00TL
KDVsiz: 6.78TL
Şairlerimiz Yazarlarımız
Türk Edebiyatının seçkin isimlerinin bir araya getirildiği özel bir koleksiyon. Tüm resimler özel olarak çizilmiştir. Şair ya da yazar hakkında özet bilgi Renkli ve ilgi çekici tasarım Folyo ya da vinil malzeme seçenekleri mevcuttur. Daha büyük ve daha küçük ebatlar için iletişime geçiniz. MALZEMELER FOLYO: Kendinden yapışkanlı plastik malzemedir. Etiket gibi al..
4.50TL
KDVsiz: 3.81TL
Her Okula Lazım © 2014
Powered By OpenCart-TR