Matematik Afişleri

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Matematik Afişleri
Afişlerimizin yeni baskısı stoklarımızda ve satışı başlamıştır.   Genel Özellikler: Toplam 12 afişten oluşmaktadır. 200 gr. lüks kuşe kağıda baskı yapılmıştır. Afişlerin yüzeyi kalın parlak selefon ile kaplanmıştır. Böylece nem, toz veya darbelerden etkilenmemesi sağlanmıştır. Büyük boy 50 x 70 cm ebadındadır. İçerik olarak doyurucu bilgiye yer verilmiş olup ayr..
40.00TL
KDVsiz: 33.90TL
4 yorum yapılmış.
Matematikte İşlem Sırası
Varsayılan fiyat 35x50 cm için geçerlidir. Dijital baskı tekniği ile basılmaktadır. (Reklamcıların kullandığı makinelerle basılmaktadır.) Folyo ya da vinil malzeme seçenekleri mevcuttur. Daha büyük ve daha küçük ebatlar için iletişime geçiniz. MALZEMELER FOLYO: Kendinden yapışkanlı plastik malzemedir. Etiket gibi altındaki kağıt alınarak yapıştırılmak istenen yüzeylere ..
4.50TL
KDVsiz: 3.81TL
Parmak Hesabı Trigonometri
  Varsayılan fiyat 35x50 cm için geçerlidir. Dijital baskı tekniği ile basılmaktadır. (Reklamcıların kullandığı makinelerle basılmaktadır.) Folyo ya da vinil malzeme seçenekleri mevcuttur. Daha büyük ve daha küçük ebatlar için iletişime geçiniz. MALZEMELER FOLYO: Kendinden yapışkanlı plastik malzemedir. Etiket gibi altındaki kağıt alınarak yapıştırılmak is..
4.50TL
KDVsiz: 3.81TL
Her Okula Lazım © 2014
Powered By OpenCart-TR